Я с тобой / Я з тобою (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем HD качестве
http://kinushka.com
Моя коллекция
» » Я с тобой / Я з тобою (2016)

Я с тобой / Я з тобою (2016) смотреть онлайн

+1
КП 0
IMDB 0
Сюжет:
За сюжетом фільму Я з тобою (Я с тобой) двоє підлітків зі спортивного табору - Роман (Олександр Попов) і Олексій (Дмитро Сова), - закохані в одну дівчину Тетяну (Анна Топчій).

Життя розвело їх по різних містах і країнах, але, коли з'ясовується, що кохана дівчина тяжко хвора, два вірних лицаря, незважаючи на давній конфлікт і почуття суперництва, об'єднуються для її порятунку. В умовах війни, коли змінюються життєві цінності, двоє молодих людей, не дивлячись на всі труднощі, проявляють свої кращі людські якості. Головне, що їх об'єднує - кохання до однієї людини і любов до батьківщини.

"Художньо осмислити події останніх двох років - завдання не з простих, і ми не намагалися дати історичну оцінку ситуації, ми просто спробували уявити, чи легко сьогодні бути молодим, відстоювати свої принципи, боротися за кохання. Кожне покоління робить це по-своєму, і молоді хлопці у виконанні Олександра Попова та Дмитра Сови - герої свого часу, суперечливі і неоднозначні, але по-своєму дуже сильні і внутрішньо вільні", - каже Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу "1+1".

Автором ідеї фільму є Андрій Старовойт, відомий також як засновник нового українського виду спорту - фрі-файт. Спеціально для зйомок у фільмі виконавці головних ролей осягали основи бойових мистецтв і філософію справжніх лицарів. Режисером картини Я з тобою (Я с тобой) виступив Олег Туранський, сценарій написав Віталій Лушер.

"У нашій історії відбувається дивне: два "кута" любовного трикутника - два головних героя - не тільки воюють за серце коханої, а й об'єднуються, щоб врятувати її і сказати їй: "Я з тобою". Тому що справжнє кохання змушує людей ставати краще, благородніше, зростати, робити вчинки, яких від них ніхто не очікував і, якщо потрібно, протистояти всьому світу", - кажуть продюсери "Sister's production" Вікторія Забулонська і Марина Городецька.
Окрім чудової роботи молодих акторів у фільмі Я з тобою (Я с тобой) Олександра Попова, Дмитра Сови і Анни Топчій глядачів порадує зустріч з уже відомими акторами Ахтемом Сейтаблаєвим, Сергієм Писаренком і Дмитром Лаленковим, які виступили у несподіваних амплуа.

Вашій увазі надається захоплююча, іронічна і інтригуюча історія про те, як між двома державами протягом вже довгих років йде злісна ворожнеча. Ще багато років тому два різні держави, яка межує тісно один з одним втратили можливість нормального спілкування, тому на даний момент знаходиться в напружених відносинах.

Уряду і місцевим жителям необхідно відшукати спільну мову. Скільки ще триватиме це розбіжності між двома сусідніми державами? Чи вийде у керівництва цих держав відшукати можливість для того, щоб почати нормально спілкуватися між собою? Скільки ще і конфліктів їм належить пережити перш ніж вони зможуть домовитися про лояльне ставлення один до одного? Весь цей час вони будуть ворогувати між собою, місцеве населення також буде брати з них приклад і воювати один з одним.

Скільки необхідно часу для того, щоб відкрити спільну мову між державами і усунути ступеня домовленості і напруженості, які тягнуться через роки?! Чи вийде у головних героїв впоратися з усіма цими проблемами або конфлікт буде продовжуваться.
Я с тобой / Я з тобою (2016)
Качество:
HDRip
Год:
Страна:
Украина
Жанр:
Режиссер:
Олег Туранский
Актеры:
Дмитрий Сова Анна Топчий Сергей Писаренко Ахтем Сейтаблаев Александр Попов Дмитрий Лаленков Дарья Боцманова Алексей Смолка Алексей Череватенко Сергей Калантай ...
Время:
01:27:03
  • Плеер
Я с тобой / Я з тобою (2016) смотреть онлайн
Прокомментировать