Любовь против судьбы / Кохання проти долі 69 70 серия (2017) все серии смотреть онлайн бесплатно в хорошем HD качестве
http://kinushka.com
Моя коллекция
» » Любовь против судьбы / Кохання проти долі 69 70 серия (2017) все серии

Любовь против судьбы / Кохання проти долі 69 70 серия (2017) все серии смотреть онлайн

+3
КП 0
IMDB 0
Сюжет:
Головні герої турецького серіалу "Кохання проти долі" ( "Любовь против судьбы" 2014 року) багата сім'я Йорюкхан, яка виростила в рідній Антакья вже не одне покоління. Основний бізнес сім'ї Йорюкхан - це багаторічне успішне вирощування гранатових дерев. Сімейні традиції Йорюкхан наказують в день пропозиції руки і серця своїй дівчині вручати НЕ кільце з величезним діамантом, а плід граната, який символізує довге заможне життя новій парі ... Син сімейства, Кахрамана, теж не буде винятком. В той світлий день, коли він зрозумів, що гаряче любить красуню Дефне, він вручив їй плід граната. Після чого вони одружилися. Йшли роки, мама Кахрамана, Киймет, вже втомилася мріяти про онуків - поки у неї є сили, вона дуже була б рада няньчитися з спадкоємцями роду Йорюкхан. Але в результаті однієї аварії Дефне ніяк не може виносити дитину. Через це поступово характер Дефне починає псуватися, а сім'я чоловіка мимоволі підливає масла в вогонь. Де це бачено, щоб у такий заможної сім'ї не було спадкоємця, шлюб Кахрамана і Дефне триває без народження спадкоємця вже не один рік, пора щось робити ... Дефне дуже засмучена, вона майже в розпачі, але не знає, що їй ще зробити, щоб виносити малюка. Старше покоління розуміє: проблему треба вирішувати будь-якими методами. І свекруха починає вдаватися до рішучих кроків: вона умовляє Кахрамана і Дефне звернутися до допомоги сурогатної матері, таким шляхом отримати спадкоємця простіше простого, були б кошти. Адже справжня любов проти долі завжди перемагає.

В 68 серии турецкого сериала Любовь против судьбы Сонер хочет помочь Дефне выбраться из тюрьмы, чтобы заполучить Элиф и Топрака. Психотерапевт выписывает ему таблетки, однако он уверен, что Элиф – его погибшая жена. Он нанимает человека, чтобы все время следить за Элиф, и делает все, чтобы Дефне получила условный срок. Киймет-ханым просит лечащего врача солгать Кахраману о том, что его мать тяжело больна, чтобы разжалобить сына и вернуться домой. На самом деле помощь нужна Элиф, которая ездит по врачам, пытаясь выяснить причины плохого самочувствия. Максуд и Шокран пытаются убедить Якупа продать свои акции Максуду, но тот не хочет портить отношения с Кахраманом после долгих лет ссор и непонимания. Смотрите 68 серию Любовь против судьбы на 1+1.

В 69 серии турецкого сериала Любовь против судьбы Саадет просит Якупа не продавать свои акции, после того, как узнала о сговоре Шокран и Максуда. Она рассказывает об этом Якупу. Дефне с ребенком и наемными людьми Сонера попадают в аварию. Водитель оказывается в больнице, а Дефне выходит сухой из воды. Она добирается с ребенком до Сонера, но тот оставляет ее наедине со своими проблемами. Кахраман пытается оставить новость о воровстве Эдже в тайне от Элиф, чтобы у той от нервов не произошел выкидыш. Смотрите 69 серию Любовь против судьбы на 1+1.
Смотреть онлайн
Любовь против судьбы / Кохання проти долі 69 70 серия (2017) все серии
Качество:
HDRip
Год:
Страна:
Турция
Жанр:
Режиссер:
Улас Инан Инач
Актеры:
Озджан Дениз Хатидже Шендиль Бегюм Кютюк Гюрбей Илери Hakan Meriçliler Гюль Онат Гонджагюль Сунар Метин Чекмез
Время:
120 мин.
  • Плеер
  • Плеер №1
  • Плеер №2
Любовь против судьбы / Кохання проти долі 69 70 серия (2017) все серии смотреть онлайн
Прокомментировать